E-media


 str glowna  

Portal www.inzynieria.com

Informacyjny portal branżowy
Wydawany od 2009 r.


Branże
Inżynieria Bezwykopowa
 Wod-Kan
 Geoinżynieria
 Drogi
 Mosty
 Tunele
 Paliwa
 Energetyka
 Budownictwo
 IT

 

Portal inzynieria.com został uruchomiony w 2009 r. Aktualnie należy do najczęściej odwiedzanych portali w swojej branży. Obejmuje dziesięć działów, w których prezentowane są najnowsze wiadomości, artykuły, komentarze i wywiady, a także opisy projektów, analizy, filmy i fotogalerie. Na bieżąco uczestniczymy w najważniejszych imprezach branżowych, a relacje z nich zamieszczamy na naszym portalu. Naszą ideą jest tworzenie portalu, który będzie stanowił źródło rzetelnych informacji.
Pragniemy zachęcić Państwa do jego współtworzenia poprzez przesyłanie wiadomości o projektach wykonywanych przez Państwa firmy.

idz


 

katalog

 

 

Katalog firm on-line

Branżowy katalog firm on-line
Wydawany od 2003 r.


Działy
 Wykonawcy
Usługi
 Producenci i dostawcy
Produkty
Doradztwo i konsulting

 

 

Integralną częścią portalu jest internetowy Katalog Firm. Zawiera on bazę firm z branż: Inżynieria Bezwykopowa, Wod-Kan, Geoinżynieria, Drogi, Mosty, Tunele, Paliwa, Energetyka, Budownictwo oraz IT. Nasi klienci mają możliwość zamieszczenia nie tylko podstawowych informacji o swoich firmach, ale również zaprezentowania produktów wraz z ich specyfikacjami, usług lub realizacji. Wpis można rozbudować o zdjęcia, filmy oraz informacje o posiadanych nagrodach i certyfikatach.

idz


 

akademia

 

 

Akademia Inżynierii

Nowoczesna platforma e-learningowa
Wydawana od 2016 r.


Dlaczego akademia?
Bezpłatne szkolenia dla uczestników
Kursy w modelu e-learning – zdobywasz wiedzę, kiedy chcesz i tam, gdzie chcesz
Interaktywne, przyjemne i łatwe w odbiorze materiały
Różnorodne formy edukacyjne np. filmy, prezentacje, testy wyboru, quizy
Wartościowe nagrody i upominki dla najlepszych
Baza kompletnej wiedzy w jednym miejscu
Różnorodna i aktualna tematyka szkoleń

 

 

Akademia Inżynierii to miejsce, które powstało w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rynku na nowe formy zdobywania oraz przekazywania specjalistycznej wiedzy. To jedyne takie miejsce w sieci, które zgromadzi fachową wiedzę ze wszystkich dziedzin inżynierii. Wystarczy zapisać się do Akademii, a większość projektów oraz bezpłatnych szkoleń będzie w zasięgu ręki.
Nasza Akademia to nie tylko działania online – to również możliwość uczestnictwa w pokazach, konferencjach, targach oraz innych wydarzeniach branżowych. Naszą siłą oraz fundamentem działalności jest współpraca z najlepszymi specjalistami i największymi działaczami na rynku inżynieryjnym.

idz